1706.00 € / шт.
- Доступно по цене 1706.00 €: 3 шт.
CAMERA CONFERENCE RALLY BAR/MINI GRAPH 960-001339 LOGITECH
Logitech Rally Bar Mini (960-001339)
Logitech Rally Bar Mini is an all-in-one video bar for small to medium meeting rooms. Discover remarkably simple, all-in-one video conferencing with built-in AI technology, brilliant optics, and powerful audio.
Logitech Rally Bar Mini is an all-in-one video bar for small to medium meeting rooms. Discover remarkably simple, all-in-one video conferencing with built-in AI technology, brilliant optics, and powerful audio.
- Built-in Components: 6 beamforming microphones, PTZ camera, 3 speakers, AI Viewfinder, cable management and retention system, table stand, Logitech CollabOS platform
- Enclosure: All-in-one enclosure with integrated table stand and patented speaker suspension system to eliminate vibration-induced camera shake and audio interference
- Device Management: Logitech Sync
- Displays Supported: 2
- Display Resolution: Up to 1080p
- Network Protocol Support: IPv4, IPv6
- Proxy Support: IP based Proxy, FQDN based Proxy, Proxy using PAC file
Logitech Rally Bar Mini (960-001339)
Logitech Rally Bar Mini is an all-in-one video bar for small to medium meeting rooms. Discover remarkably simple, all-in-one video conferencing with built-in AI technology, brilliant optics, and powerful audio.
- Built-in Components: 6 beamforming microphones, PTZ camera, 3 speakers, AI Viewfinder, cable management and retention system, table stand, Logitech CollabOS platform
- Enclosure: All-in-one enclosure with integrated table stand and patented speaker suspension system to eliminate vibration-induced camera shake and audio interference
- Device Management: Logitech Sync
- Displays Supported: 2
- Display Resolution: Up to 1080p
- Network Protocol Support: IPv4, IPv6
- Proxy Support: IP based Proxy, FQDN based Proxy, Proxy using PAC file
Способы доставки
- Получи в магазине в Резекне 08.06.2026 бесплатно
- Получи заказ на дом 09.06.2026 От 3.62 €
- Экспресс-доставка 03.06.2026 От 6.00 €
Способы оплаты: Интернет-банк, Банковский перевод, Банковская карта, Aizdevums.lv лизинг, Incredit лизинг
Есть вопросы?
звоните или пишите
звоните или пишите
- Aizdevums.lv лизинг
- Incredit лизинг
| Производитель | Logitech |
| Дизайн | |
|---|---|
| Цвет товара | Graphite |
| Вес и размеры | |
| Размер | 91.4x719x101mm |
| Порты и интерфейсы | |
| Количество портов USB Type-C | Yes, 1 |
| Количество HDMI портов | 3 |
| Количество портов USB 3.0 (3.1 Gen 1) Type-A | Yes |
| Количество портов Ethernet LAN ( RJ-45) | 1 |
| Аудио | |
| Встроенный микрофон | Да |
| Характеристики беспроводной LAN | |
| Wi-Fi стандарты | 802.11ac |
| Общие характеристики | |
| Included Accessories | Power supply, AC power cord, HDMI cable, USB cable, Remote control, Lens caps for main lens and AI Viewfinder, User documentation |
| Windows 11 | Yes |
| Product Net Weight | 4.03 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.03528 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 85258900 |
| Unit Box Width | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.8 |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Category Code | WCA |
| Windows 10 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Unit Calculated Weight | 6.5 kg |
| Model | 960-001339 |
