1706.00 € / gab.
- Pieejams par cenu 1706.00 €: 3 gab.
CAMERA CONFERENCE RALLY BAR/MINI GRAPH 960-001339 LOGITECH
Logitech Rally Bar Mini (960-001339)
Logitech Rally Bar Mini is an all-in-one video bar for small to medium meeting rooms. Discover remarkably simple, all-in-one video conferencing with built-in AI technology, brilliant optics, and powerful audio.
Logitech Rally Bar Mini is an all-in-one video bar for small to medium meeting rooms. Discover remarkably simple, all-in-one video conferencing with built-in AI technology, brilliant optics, and powerful audio.
- Built-in Components: 6 beamforming microphones, PTZ camera, 3 speakers, AI Viewfinder, cable management and retention system, table stand, Logitech CollabOS platform
- Enclosure: All-in-one enclosure with integrated table stand and patented speaker suspension system to eliminate vibration-induced camera shake and audio interference
- Device Management: Logitech Sync
- Displays Supported: 2
- Display Resolution: Up to 1080p
- Network Protocol Support: IPv4, IPv6
- Proxy Support: IP based Proxy, FQDN based Proxy, Proxy using PAC file
Logitech Rally Bar Mini (960-001339)
Logitech Rally Bar Mini is an all-in-one video bar for small to medium meeting rooms. Discover remarkably simple, all-in-one video conferencing with built-in AI technology, brilliant optics, and powerful audio.
- Built-in Components: 6 beamforming microphones, PTZ camera, 3 speakers, AI Viewfinder, cable management and retention system, table stand, Logitech CollabOS platform
- Enclosure: All-in-one enclosure with integrated table stand and patented speaker suspension system to eliminate vibration-induced camera shake and audio interference
- Device Management: Logitech Sync
- Displays Supported: 2
- Display Resolution: Up to 1080p
- Network Protocol Support: IPv4, IPv6
- Proxy Support: IP based Proxy, FQDN based Proxy, Proxy using PAC file
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 3.62 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 6.00 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Logitech |
| Konstrukcija | |
|---|---|
| Produkta krāsa | Grafīts |
| Svars&dimensijas | |
| Izmērs | 91.4x719x101mm |
| Savienojamība | |
| USB Type-C portu daudzums | Yes, 1 |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| USB 3.0 (3.1, 1. paaudzes) A tipa portu daudzums | Yes |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Audio | |
| Iebūvēts mikrofons | Ir |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi standartu | 802.11ac |
| Kopējie parametri | |
| Iekļautie piederumi | Power supply, AC power cord, HDMI cable, USB cable, Remote control, Lens caps for main lens and AI Viewfinder, User documentation |
| Windows 11 | Yes |
| Product Net Weight | 4.03 kg |
| Unit Calculated Volume | 0.03528 cubm |
| Units per Shipping Box | 1 |
| CnCode | 85258900 |
| Unit Box Width | 0.21 |
| Unit Box Length | 0.8 |
| Unit Box Height | 0.21 |
| Category Code | WCA |
| Windows 10 | Yes |
| MacOS | Yes |
| Unit Calculated Weight | 6.5 kg |
| Model | 960-001339 |
