Lietošanas noteikumi

 1. Pasūtījumu iespējams noformēt vietnē selenal.lv, pa tālruni +(371) 27 070 075, epastā: order@selenal.lv vai klientu apkalpošanas centrā Rēzekne, Kosmonautu iela 3, LV-4604.
 2. Distances līgums stājas spēkā, tiklīdz pircējs ir veicis pasūtījumu pa tālruni, tiešsaistē selenal.lv, e-pastā un ir saņēmis apstiprinājumu par pasūtījumu no pārdevēja. Pasūtījumu un pasūtījuma apliecinājumu uzskata par saņemtiem, kad tie ir pieejami personām, kurām tie ir adresēti.
 3. Vietnē norādītajās cenās ir iekļauti visi nodokļi.
 4. Noformējot pasūtījumu, nepieciešams norādīt tālruņa numuru un e-pasta adresi saziņai, lai varētu informēt par pasūtījuma izpildes procesu, kā arī, ja nepieciešams, nosūtīt papildus informāciju un dokumentāciju.
 5. Pasūtījumu var noformēt gan kā nereģistrēts klients, gan reģistrēts. Lai kļūtu par interneta vietnes selenal.lv reģistrēto lietotāju, ir jāievēro interneta vietnē selenal.lv noteiktā reģistrēšanās kārtība.
 6. Uzsākot pasūtījuma veidošanu, lūdzam iepazīties ar apmaksas un preču piegādes nosacījumiem.
  • - Par interneta veikalā pasūtīto preci var norēķināties priekšapmaksā, izmantojot bankas pārskaitījumu vai skaidrā naudā, ierodoties mūsu Klientu apkalpošanas centrā Rēzekne, Kosmonautu iela 3, LV-4604. 
  • - Lūdzam ievērot - ka preču piegādes izmaksas nav iekļautas preču cenā. Maksa par piegādes pakalpojumu tiek aprēķināta balstoties uz preces svaru un piegādes adresi. Konkrētas piegādes izmaksas, lūdzam, precizēt pie mūsu klientu apkalpošanas speciālista, zvanot pa tālruni +(371) 27 070 075.
  • - Jūs varat saņemt pasūtītas preces Selena l Klientu apkalpošanas centrā Rēzekne, Kosmonautu iela 3, LV-4604, darba dienās no 09:00-18:00, bez piegādes maksas.
 7. Pārdevējam jāpiegādā pasūtījums ne vēlāk kā 30 dienu laikā no pasūtījuma veikšanas brīža, ja tikai starp pārdevēju un pircēju nav īpašas norunas par termiņu. Gadījumā, ja pārdevējs nav spējīgs izpildīt līgumu, piemēram, nevar piegādāt noteikto preci, preču pārdevējam jāinformē par to pircējs. Šajā gadījumā ieteicams piedāvāt pircējam alternatīvu preci, kas atbilst pircēja vajadzībām.
 8. Selena l lūdz Klientu ziņot par pamanāmām neprecizitātēm preces raksturojumā vai attēlā sazinoties ar klientu apkalpošanas speciālistu pa tālruni +(371) 27 070 075  vai elektroniski uz e-pastu: info@selenal.lv.
 9. Selena l patur tiesības neapkalpot pasūtījumu, ja interneta veikalam neizdevās sazināties ar Klientu uz tā norādīto tālruņa numuru vai e-pasta adresi.
 10. Saņemot preci, pirms tās lietošanas lūdzam iepazīties ar preces lietošanas instrukciju un lietot to saskaņā ar ražotāja norādījumiem un paredzētajiem lietošanas mērķiem.
 11. Piedāvātajām precēm ir spēkā ražotāja sniegtā garantija, ja ražotājs tādu piedāvā. Garantijas termiņš un citi noteikumi ir norādīti preces aprakstā vai preces pievienotajos garantijas dokumentos. Garantija neietekmē tiesības, kas Pircējam piešķirtas ar normatīvajiem aktiem. Papildus informāciju par garantiju var apskatīt šeit. Preces servisa apkalpošana tiek veikta saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju aizsardzības (PTAL) normām. Pirkuma dokumentos ir aizliegts veikt jebkādas izmaiņas, pārrakstīt un labot.
 12. Patērētājam ir tiesības izmantot Atteikuma tiesības, balstoties uz Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likuma (PTAL) un reglamentējošajiem Ministru Kabineta noteikumiem Nr.255 “Noteikumi par distances līgumu”, kuros noteikts, ka pircējam ir tiesības atteikties no līguma 14 kalendāro dienu laikā un iesniegt atpakaļ interneta veikalā iegādāto preci. Selena l saglabā tiesības nepieņemt preci gadījumā, ja tā ir mehāniski bojāta, vai ar nepilnīgu komplektāciju. Lai vienotos par preces atgriešanu, būs nepieciešams aizpildīt atteikuma veidlapu. Lūdzam Jūs sazināties ar mums elektroniski, rakstot e-pastā: info@selenal.lv, vai pa tālruni +(371) 27 070 075. 
 13. Atgādinām, ka PTAL normas neattiecas uz gadījumiem, kad preci iegādājas juridiskas personas.
 14. Ievērībai - preču sortiments un cenas var tikt mainītas bez iepriekšējā paziņojuma. Preču ražotāji var mainīt preču specifikācijas bez iepriekšējas Selena l paziņošanas. Preces raksturojumā tiek izmantota ražotāja sniegtā informācija un attēli.