Blaupunkt 32FBG5010S 32" (81cm) Full HD Google TV, White
Код товара: 32FBG5010S
ID: 550543
Гарантия: 24 месяца
Blaupunkt
Blaupunkt 32FBG5010S 32" (81cm) Full HD Google TV, White | Blaupunkt
Печатать
Производитель Blaupunkt
Технические характеристики
Вес брутто 5.10 kg
Вес нетто 4.17 kg
Гарантия 24 mēnesis(i)
Общие характеристики
WEEE tax Yes
Tare weight (kg) 0.93 kg
Paper/Pasteboard 750.00 g
Plastic (No PET) 180.00 g
Palette Qty 47 pcs
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Embeeded battery No
Gross depth (mm) 780 mm
Gross height (mm) 490 mm
Gross width (mm) 120 mm