Blaupunkt 32FBG5010S 32" (81cm) Full HD Google TV, White
Preces kods: 32FBG5010S
ID: 550543
Garantija: 24 mēneši
Blaupunkt
Blaupunkt 32FBG5010S 32" (81cm) Full HD Google TV, White | Blaupunkt
Drukāt
Ražotājs Blaupunkt
Tehniskās detaļas
Bruto svars 5.10 kg
Neto svars 4.17 kg
Garantija 24 mēnesis(i)
Kopējie parametri
EEIA nodoklis Yes
Taras svars (kg) 0.93 kg
Papīrs / Kartons 750.00 g
Plastmasa (bez PET) 180.00 g
Palete Qty 47 pcs
WEE klasifikācija CL109:2:2017-04-01
Izlādēts akumulators No
Bruto dziļums (mm) 780 mm
Bruto augstums (mm) 490 mm
Bruto platums (mm) 120 mm