Blaupunkt 32WGC5501S 32" (81cm) HD Ready Google TV
Код товара: 32WGC5501S
ID: 550544
Гарантия: 24 месяца
Blaupunkt
Blaupunkt 32WGC5501S 32" (81cm) HD Ready Google TV | Blaupunkt
Печатать
Производитель Blaupunkt
Технические характеристики
Вес брутто 4.04 kg
Вес нетто 3.21 kg
Гарантия 24 mēnesis(i)
Общие характеристики
WEEE tax Yes
Tare weight (kg) 0.83 kg
Paper/Pasteboard 700.00 g
Plastic (No PET) 130.00 g
Palette Qty 68 pcs
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Embeeded battery No
Gross depth (mm) 74.00 mm
Gross height (mm) 458.00 mm
Gross width (mm) 751.00 mm