Blaupunkt 32WGC5501S 32" (81cm) HD Ready Google TV
Preces kods: 32WGC5501S
ID: 550544
Garantija: 24 mēneši
Blaupunkt
Blaupunkt 32WGC5501S 32" (81cm) HD Ready Google TV | Blaupunkt
Drukāt
Ražotājs Blaupunkt
Tehniskās detaļas
Bruto svars 4.04 kg
Neto svars 3.21 kg
Garantija 24 mēnesis(i)
Kopējie parametri
EEIA nodoklis Yes
Taras svars (kg) 0.83 kg
Papīrs / Kartons 700.00 g
Plastmasa (bez PET) 130.00 g
Palete Qty 68 pcs
WEE klasifikācija CL109:2:2017-04-01
Izlādēts akumulators No
Bruto dziļums (mm) 74.00 mm
Bruto augstums (mm) 458.00 mm
Bruto platums (mm) 751.00 mm