Blaupunkt 40FGC5501S 40" (101cm) Full HD Google TV
Код товара: 40FGC5501S
ID: 550545
Гарантия: 24 месяца
Blaupunkt
Blaupunkt 40FGC5501S 40" (101cm) Full HD Google TV | Blaupunkt
Печатать
Производитель Blaupunkt
Технические характеристики
Вес брутто 5.40 kg
Вес нетто 4.30 kg
Гарантия 24 mēnesis(i)
Общие характеристики
WEEE tax Yes
Tare weight (kg) 1.10 kg
Paper/Pasteboard 880.00 g
Plastic (No PET) 220.00 g
Palette Qty 45 pcs
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Embeeded battery No
Gross depth (mm) 75.00 mm
Gross height (mm) 550.00 mm
Gross width (mm) 927.00 mm