Blaupunkt 40FGC5501S 40" (101cm) Full HD Google TV
Preces kods: 40FGC5501S
ID: 550545
Garantija: 24 mēneši
Blaupunkt
Blaupunkt 40FGC5501S 40" (101cm) Full HD Google TV | Blaupunkt
Drukāt
Ražotājs Blaupunkt
Tehniskās detaļas
Bruto svars 5.40 kg
Neto svars 4.30 kg
Garantija 24 mēnesis(i)
Kopējie parametri
EEIA nodoklis Yes
Taras svars (kg) 1.10 kg
Papīrs / Kartons 880.00 g
Plastmasa (bez PET) 220.00 g
Palete Qty 45 pcs
WEE klasifikācija CL109:2:2017-04-01
Izlādēts akumulators No
Bruto dziļums (mm) 75.00 mm
Bruto augstums (mm) 550.00 mm
Bruto platums (mm) 927.00 mm