Blaupunkt 43FGC5500S 43" (108cm) Full HD Google TV
Код товара: 43FGC5500S
ID: 550546
Гарантия: 24 месяца
Blaupunkt
Blaupunkt 43FGC5500S 43" (108cm) Full HD Google TV | Blaupunkt
Печатать
Производитель Blaupunkt
Технические характеристики
Вес брутто 8.20 kg
Вес нетто 6.20 kg
Гарантия 24 mēnesis(i)
Общие характеристики
WEEE tax Yes
Tare weight (kg) 2.00 kg
Paper/Pasteboard 1600.00 g
Plastic (No PET) 400.00 g
Palette Qty 20 pcs
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Embeeded battery No
Gross depth (mm) 126.00 mm
Gross height (mm) 636.00 mm
Gross width (mm) 1060.00 mm