Blaupunkt 43FGC5500S 43" (108cm) Full HD Google TV
Preces kods: 43FGC5500S
ID: 550546
Garantija: 24 mēneši
Blaupunkt
Blaupunkt 43FGC5500S 43" (108cm) Full HD Google TV | Blaupunkt
Drukāt
Ražotājs Blaupunkt
Tehniskās detaļas
Bruto svars 8.20 kg
Neto svars 6.20 kg
Garantija 24 mēnesis(i)
Kopējie parametri
EEIA nodoklis Yes
Taras svars (kg) 2.00 kg
Papīrs / Kartons 1600.00 g
Plastmasa (bez PET) 400.00 g
Palete Qty 20 pcs
WEE klasifikācija CL109:2:2017-04-01
Izlādēts akumulators No
Bruto dziļums (mm) 126.00 mm
Bruto augstums (mm) 636.00 mm
Bruto platums (mm) 1060.00 mm