Blaupunkt 43UBG6010S 43" (108cm) 4K Ultra HD Google TV
Код товара: 43UBG6010S
ID: 550547
Гарантия: 24 месяца
Blaupunkt
Blaupunkt 43UBG6010S 43" (108cm) 4K Ultra HD Google TV, White | Blaupunkt
Печатать
Производитель Blaupunkt
Технические характеристики
Вес брутто 8.90 kg
Вес нетто 7.20 kg
Гарантия 24 mēnesis(i)
Общие характеристики
WEEE tax Yes
Tare weight (kg) 1.70 kg
Paper/Pasteboard 1200.00 g
Plastic (No PET) 500.00 g
Palette Qty 24 pcs
WEE classification CL109:2:2017-04-01
Embeeded battery No
Gross depth (mm) 115.00 mm
Gross height (mm) 612.00 mm
Gross width (mm) 1015.00 mm