Blaupunkt 43UBG6010S 43" (108cm) 4K Ultra HD Google TV
Preces kods: 43UBG6010S
ID: 550547
Garantija: 24 mēneši
Blaupunkt
Blaupunkt 43UBG6010S 43" (108cm) 4K Ultra HD Google TV, White | Blaupunkt
Drukāt
Ražotājs Blaupunkt
Tehniskās detaļas
Bruto svars 8.90 kg
Neto svars 7.20 kg
Garantija 24 mēnesis(i)
Kopējie parametri
EEIA nodoklis Yes
Taras svars (kg) 1.70 kg
Papīrs / Kartons 1200.00 g
Plastmasa (bez PET) 500.00 g
Palete Qty 24 pcs
WEE klasifikācija CL109:2:2017-04-01
Izlādēts akumulators No
Bruto dziļums (mm) 115.00 mm
Bruto augstums (mm) 612.00 mm
Bruto platums (mm) 1015.00 mm