Gorenje KR1800SDP Black, 1800 W, 35 x 30.5 cm, Contact
Preces kods: KR1800SDP
ID: 56857
Garantija: 24 mēneši
Gorenje
Gorenje KR1800SDP Black, 1800 W, 35 x 30.5 cm, Contact grill
  • Express piegāde
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Drukāt
Ražotājs Gorenje
Tehniskās detaļas
Funkcija produktiem ar zemu taukvielu saturu
Eļļas paplāte
Plātnes / plauktu skaits 2
Divdaļīga grilēšana ar nolokāmu vāku
Portatīvs
Bruto svars 4.7 kg
Izmēri (P x G) 35 x 30.5 cm
Neto svars 3.7 kg
Garantija 2 gadi
Konstrukcija
Cepšanas virsmas forma Taisnstūra
Produkta krāsa Melns
Ergonomika
Noņemama(-s) plāksne(-s)
Nepielīpošs pārklājums
Noņemama ūdens notecēšanas paplāte
Īpašības
Viegli tīrāms
Kopējie parametri
Bruto platums (mm) 440 mm
Ražotāja produkta nosaukums KR1800SDP
Bruto augstums (mm) 380 mm
Bruto dziļums (mm) 140 mm
Jauda 1800 W