4442.00 € / gab.
- Pieejams par cenu 4442.00 €: 1 gab.
Lenovo ThinkPad P14s Gen 7 (Intel) Intel Core Ultra 7 366H Mobile workstation 36.8 cm (14.5") WUXGA 32 GB LPDDR5x-SDRAM 1 TB SSD NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Nordic Black
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 17.08.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 18.08.2026 No 4.24 €
- Saņem Omniva pakomātā 18.08.2026 No 4.24 €
- Saņem pasūtījumu mājās 18.08.2026 No 4.91 €
- Express piegāde 12.08.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Lenovo |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| NFC | N |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Formas faktors | Clamshell |
| Apvalka materiāls | Aluminium |
| Kabeļa saslēga slots | Y |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1630 g |
| Dziļums | 226.3 mm |
| Platums | 325.2 mm |
| Augstums (priekšas) | 11.7 mm |
| Augstums (aizmugures) | 16.22 mm |
| Papildus informācija | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 100/1000 Mbps |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ātrā uzlāde | Y |
| AC adaptera jaudas izkliedēšana | 100 W |
| AC adaptera ieejas spriegums | 100 - 240 V |
| AC adaptera frekvence | 50 - 60 Hz |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla savienojums | N |
| Savienojamība | |
| Bluetooth | Y |
| Kombinētais austiņu/mikrofona ports | Y |
| USB Sleep-and-Charge porti | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Y |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.0 (3.1, 1. paaudzes) A tipa portu daudzums | 2 |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Kamera | |
| Priekšējā kamera | Y |
| Priekšējā kameras izšķirtspēja (ciparu) | 5 MP |
| Procesors | |
| Procesora ligzda | FCBGA2540 |
| Čipsets | Intel SoC |
| Procesora darbības paātrinājuma taktsfrekvence | 4.8 GHz |
| Procesora frekvence | 2000 MHz |
| Procesora tips | Intel Core Ultra (Series 3) |
| Procesors | 366H |
| Multikodola tips | 16 |
| Procesora ražotājs | Intel |
| Procesora kešatmiņa | 18 MB |
| Procesora pavedieni | 16 |
| Procesora kešatmiņas veids | Smart Cache |
| Iepakojuma saturs | |
| Iekļautā programmatūra | Intel Connectivity Performance Suite + Lenovo AI Now |
| AC adaperis komplektā | Y |
| Darbības rādītāji | |
| Sertifikācija | ENERGY STAR® 9.0 EPEAT™ Gold Registered RoHS compliant TCO Certified, generation 10 |
| Uzticams platformas modulis (TPM) | Y |
| SSD konstrukcija | M.2 |
| Ergonomika | |
| LED fona apgaismojums | Y |
| Displejs | |
| Paneļa veids | IPS |
| HD veids | WUXGA |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1000:1 |
| Displeja diagonāle | 14.5" |
| Ekrāna spilgtums | 400 cd/m² |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1200 |
| Anti-glare screen | Y |
| Attēla formāts | 16:10 |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nav |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Programmatūra | |
| Operētājsistēma arhitektūra | 64-bit |
| Operētājsistēma | Windows 11 Professional |
| Operētājsistēmas valoda | ENG,FIN,DAN,NOR,SWE |
| Mikrofons | |
| Mikrofonu skaits | 2 |
| Grafika | |
| Diskrētās grafikas adaptera modelis | Intel HD Graphics, NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell |
| Iebūvētais grafiskais adapteris | Y |
| Diskrētās grafikas atmiņas veids | GDDR7 |
| Diskrētā grafikas adaptera atmiņa | 8 GB |
| Antena | |
| Antenas tips | 2x2 |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 1TB |
| Skaits uzstādīto SSD | 1 |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 1000 GB |
| Integrēts karšu lasītājs | N |
| Datu nesējs | SSD |
| Tīklošana | |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| WWAN | Upgradable |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ethernet/LAN savienojums | Y |
| Atmiņa | |
| Atmiņas konstrukcija | LPCAMM2 |
| Atmiņas kanāli | Dual-channel |
| Operatīvā atmiņas apjoms | 32GB |
| Maksimālā iekšējā atmiņa | 96 GB |
| Atmiņas tips | LPDDR5x |
| Atmiņas frekvences ātrums (MHz) | 8533 |
| Tastatūra | |
| Tastatūras apgaismojums | Ir |
| Rādītājierīce | ThinkPad UltraNav |
| Cipartastatūra | N |
| Ūdensdroša tastatūra | Y |
| Tastatūras valoda | Ziemeļnieki |
| Optiskais draiveris | |
| Optiskās diskierīces tips | N |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 35 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 8 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 43 °C |
| Audio | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Skaļruņa jauda | 2 W |
| Audio sistēma | Dolby Atmos |
| Iebūvēts mikrofons | UN |
| Akumulators | |
| Akumulatora ietilpība | 75 Wh |
| Baterijas tehnoloģija | Lithium-Ion (Li-Ion) |
| Drošība | |
| Aizsardzība ar paroli | Y |
| Paroles aizsardzība | Power on,SSD,Supervisor |
| Pirkstu nospiedumu nolasītājs | Y |
| Kopējie parametri | |
| Display back cover material | Aluminium |
| Krāsu gamma | 45 % |
| Maximum shipping altitude | 3048 m |
| Intel® Thunderbolt 4 | Y |
| Discrete GPU manufacturer | NVIDIA |
| WLAN controller manufacturer | Intel |
| RGB colour space | NTSC |
| Windows Sveiki | Y |
| Uzticamās platformas moduļa (TPM) versija | 2.0 |
| NVMe | Y |
| Iebūvēta grafikas adaptera saime | Intel Graphics |
| Performance cores | 4 |
| USB strāvas padeve | Y |
| C tipa USB DisplayPort alternatīvais režīms | Y |
| Viedkaršu lasītājs | N |
| WLAN kontroliera modelis | Intel Wi-Fi 7 BE211 |
| Mobile workstation | |
| Privātuma kamera | Y |
| Infrasarkanā (IR) kamera | Y |
| Thunderbolt 4 ports quantity | 2 |
| Efficient cores | 8 |
| SSD interfeiss | PCI Express 4.0 |
| Neural processor unit (NPU) | Intel AI Boost |
| Ray tracing acceleration | Y |
| GPU performance up to | 40 TOPs |
| USB Type-C charging port | Y |
| Copilot key | Y |
| NPU performance up to | 50 TOPs |
| AI software frameworks supported by NPU | OpenVINO,Windows ML,ONNX RT,WebNN |
| Windows Studio effects support | Y |
| Sparsity support | Y |
| Low Power Efficient-core Base Frequency | 1600 MHz |
| Efficient-сore base frequency | 1.6 GHz |
| Low Power Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.4 GHz |
| Low Power Efficient-cores | 4 |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| On-board GPU manufacturer | Intel |
| Performance-core Max Turbo Frequency | 4.8 GHz |
| Efficient-core Max Turbo Frequency | 3.6 GHz |
| Maximum turbo power | 80 W |
| Processor base power | 25 W |
| Diskrēts grafikas adapteris | Y |
| Privātuma tips | Privacy shutter |
| Kopējā SSD ietilpība | 1000 GB |
| Populārākais Wi-Fi standarts | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Iepakojums | |
| Svars | 2.21 kg |
| Kastes izmērs | 32.50 x 22.60 x 1.60 cm |
