106.19 € / gab.
- Pieejams par cenu 106.19 €: 10 gab.
Gorenje Airfryer | AF1800ST | Capacity 6.7 L | Black
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 5.45 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 7.74 €
- Express piegāde 01.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Gorenje |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Air Fryer |
| Bruto svars | 7.20 kg |
| Temperatūra | 80-200 °C |
| Neto svars | 5.00 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Double Heater Technology - Crispy on the outside, crumbly on the inside; Crisp and Steam Fusion - Perfectly crispy, perfectly juicy; Double Heater Technology - Crispy on the outside, crumbly on the inside |
| Kapacitāte | 6.7 L |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kontroles tips | Touch |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 27.9 cm |
| Dziļums | 33 cm |
| Platums | 37.7 cm |
| Darbības rādītāji | |
| Programmu skaits | 8 |
| Ergonomika | |
| Automātiska izslēgšanās | Yes |
| Nepielīpošs pārklājums | Yes |
| Displeja veids | LED |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Gorenje |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Bruto platums (mm) | 321.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 365.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 430.00 mm |
| Ražotāja produkta nosaukums | AF1800ST |
| Izlādēts akumulators | No |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Palete Qty | 34 pcs |
| Plastmasa (bez PET) | 400.00 g |
| Papīrs / Kartons | 1800.00 g |
| Taras svars (kg) | 2.20 kg |
| Iepakojums | |
| Svars | 7.20 kg |
| Kastes izmērs | 43.00 x 32.10 x 36.50 cm |
