45.87 € / gab.
- Pieejams par cenu 45.87 €: 10 gab.
ASUS RP-AX50 Network transmitter White 10, 100, 1000 Mbit/s
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 17.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 18.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 18.06.2026 No 4.72 €
- Saņem pasūtījumu mājās 18.06.2026 No 3.62 €
- Express piegāde 12.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Asus |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Network transmitter |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | Power,Signal,WPS |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 187 g |
| Augstums | 86 mm |
| Dziļums | 86 mm |
| Platums | 99 mm |
| Iepakojuma dziļums | 90 mm |
| Iepakojuma augstums | 98 mm |
| Iepakojuma platums | 111 mm |
| Papildus informācija | |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10/100/1000 Mbit / s |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pc(s) |
| Darbības rādītāji | |
| Datu pārsūtīšanas ātrums | 1500 Mbit/s |
| Atiestates poga | Y |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 260 g |
| Ethernet LAN īpašības | |
| Ethernet LAN interfeisa veids | Gigabit Ethernet |
| Antena | |
| Antenu daudzums | 2 |
| Antenas tips | External |
| Tīklošana | |
| Iebūvēts Wi-Fi slēdzis | Y |
| WPS poga | Y |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Kopējie parametri | |
| Hidden Service Set Identifier (SSID) | Y |
| Populārākais Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi josla | Dual-band (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Iepakojums | |
| Svars | 0.30 kg |
| Kastes izmērs | 14.00 x 10.00 x 20.00 cm |
