640.00 € / gab.
- Pieejams par cenu 640.00 €: 50 gab.
Lenovo Renewed | Grade A (factory ref.) | ThinkPad T14 Gen 2 | 14 | Intel Core i5-1135G7 | 16GB | Intel Iris Xe | 512GB | US Backlit | O | W | Lenovo- Grade A | ThinkPad T14 Gen 2 | 14 " | i5-1135G7 | 16 GB | SSD | 512 GB | Intel Iris Xe | Windows 11 Pro | Keyboard language US
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 4.24 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 4.24 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 4.91 €
- Express piegāde 01.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Lenovo |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | ThinkPad T14 Gen 2 |
| Bruto svars | 1.98 kg |
| Neto svars | 1.47 kg |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tips | Accumulator |
| Procesors | |
| Procesora tips | Intel Core i5-11xxx |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 14" |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nav |
| Programmatūra | |
| Operētājsistēma | Windows 11 Professional |
| Grafika | |
| Iebūvētā grafiskā adaptera modelis | Intel Iris Xe |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| Kopējā glabāšanas ietilpība | 512 GB |
| Datu nesējs | SSD |
| Atmiņa | |
| Operatīvā atmiņas apjoms | 16GB |
| Tastatūra | |
| Tastatūras apgaismojums | Ir |
| Tastatūras valoda | ENG |
| Kopējie parametri | |
| Condition | RENEW |
| TI svars (kg) | 0.23 kg |
| Grade | Grade A |
| Producer | Lenovo- |
| Bruto platums (mm) | 227.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 18.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 329.00 mm |
| Izlādēts akumulators | Yes |
| Akumulatora klasifikācija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijas sastāvs | CL127:KT:2016-12-09 |
| WEE klasifikācija | CL109:2:2017-04-01 |
| Palete Qty | 505 pcs |
| Plastmasa (bez PET) | 106.00 g |
| Papīrs / Kartons | 403.00 g |
| Taras svars (kg) | 0.51 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Iepakojums | |
| Svars | 1.98 kg |
| Kastes izmērs | 32.90 x 22.70 x 1.80 cm |
