76.77 € / gab.
- Pieejams par cenu 76.77 €: 20 gab.
GIGABYTE G3NVMEV2256G internal solid state drive 256 GB M.2 PCI Express 3.0 NVMe 3D TLC NAND
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 3.63 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 4.24 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 3.62 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Gigabyte |
| Svars&dimensijas | |
|---|---|
| Augstums | 2.3 mm |
| Dziļums | 80 mm |
| Platums | 22 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģijas patēriņš (idle) | 0.035 W |
| Iepakojuma saturs | |
| Iepakojuma tips | Box |
| Darbības rādītāji | |
| SSD diskdziņa interfeisi | M.2 |
| S.M.A.R.T. atbalsts | Y |
| TRIM atbalsts | Y |
| Lasīšanas ātrums | 3200 MB/s |
| TBW vērtējums | 100 |
| Rakstīšanas ātrums | 1200 MB/s |
| Hardware encryption | N |
| PCI Express interfisa datu joslas | x4 |
| Atmiņas tips | 3D TLC NAND |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 1500000 h |
| SSD konstrukcija | M.2 |
| Īpašības | |
| Komponents, kas paredzēts | PC |
| Datu uzglabāšanas līdzekļi | |
| SDD diskdziņa kapacitāte | 256GB |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Kopējie parametri | |
| M.2 SSD size | 2280 (22 x 80 mm) |
| NVMe versija | 1.4 |
| NVMe | Y |
| Iepakojums | |
| Svars | 0.30 kg |
| Kastes izmērs | 2.20 x 8.00 x 3.00 cm |
