99.00 € / gab.
- Pieejams par cenu 99.00 €: 24 gab.
Duux Fan | Whisper Essence | Stand Fan | 3-16 W | Diameter 33 cm | Number of speeds 7 | Oscillation | Authentic Gray
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 22.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 23.06.2026 No 7.74 €
- Express piegāde 15.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Duux |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Svārstības | Yes |
| Svārstību diapazons | 120 ° |
| Tips | Fan |
| Bruto svars | 5.20 kg |
| Remote control | No |
| Neto svars | 3.00 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Child-friendly; Automatic Power Off; Air displacement per hour: 1300 m³; Wind Range: 13 metres |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Authentic Gray |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 33 cm |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 7 |
| Ergonomika | |
| Taimeris | 1-8 hours |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Duux |
| Bruto platums (mm) | 735.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 376.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 225.00 mm |
| Izlādēts akumulators | No |
| WEE klasifikācija | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 250 g |
| Papīrs / Kartons | 1950.00 g |
| Taras svars (kg) | 2.20 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Jauda | 3-16 W |
| Veids. | Stand Fan |
| Ražotāja produkta nosaukums | Whisper Essence |
| Iepakojums | |
| Svars | 5.20 kg |
| Kastes izmērs | 22.50 x 73.50 x 37.60 cm |
