Cecotec Blender | Power Titanium Shake2Go | Portable
Preces kods: A01_EU01_123301
57.72 € / gab.
- Pieejams par cenu 57.72 €: 30 gab.
Cecotec Blender | Power Titanium Shake2Go | Portable | 180 W | Jar material BPA-free | Jar capacity 0.6 L | Lagoon
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 4.72 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 4.04 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Blender |
| Bruto svars | 0.72 kg |
| Neto svars | 0.54 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Trauka tilpums | 0.6 L |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Lagoon |
| Apvalka materiāls | Metal |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 180 W |
| Baterijas tips | Accumulator |
| Spriegums | 11.1 V |
| Materiāls | |
| Krūkas materiāls | BPA-free |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Ledus smalcināšana | No |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Bruto platums (mm) | 110.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 253.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 115.00 mm |
| Izlādēts akumulators | Yes |
| Akumulatora klasifikācija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijas sastāvs | CL127:KT:2016-12-09 |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 7.00 g |
| Papīrs / Kartons | 173.00 g |
| TI svars (kg) | 0.09 kg |
| Taras svars (kg) | 0.18 kg |
| Ražotāja produkta nosaukums | Power Titanium Shake2Go |
| Veids. | Portable |
| Iepakojums | |
| Svars | 0.72 kg |
| Kastes izmērs | 11.50 x 11.00 x 25.30 cm |