Cecotec Air Brush | CeramicCare 10in1 AirBrush | Ion
Preces kods: A01_EU01_116277
72.91 € / gab.
- Pieejams par cenu 72.91 €: 20 gab.
Cecotec Air Brush | CeramicCare 10in1 AirBrush | Ion conditioning | Number of heating levels 3 | 1200 W | Black/Pink
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 4.24 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 4.91 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Gatavības indikators | No |
| Tips | Air brush |
| Bruto svars | 1.61 kg |
| Neto svars | 0.80 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Protect your hair from heat damage and improve hair health with every use. Its intelligent system detects the airflow temperature and automatically adjusts it to prevent overheating. Intelligent temperature control |
| Jonu kondicionēšana | Yes |
| Sildīšanas iestatījumi | 3 |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns / sārts |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Bruto dziļums (mm) | 245.00 mm |
| Izlādēts akumulators | No |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 20.00 g |
| Papīrs / Kartons | 790.00 g |
| Taras svars (kg) | 0.81 kg |
| Bruto augstums (mm) | 445.00 mm |
| Bruto platums (mm) | 90.00 mm |
| Jauda | 1200 W |
| Ražotāja produkta nosaukums | CeramicCare 10in1 AirBrush |
| Iepakojums | |
| Svars | 1.61 kg |
| Kastes izmērs | 24.50 x 9.00 x 44.50 cm |