Rowenta Air Brush 3D UB9720E0 hair styling tool Hot air
Preces kods: UB9720E0
102.05 € / gab.
- Pieejams par cenu 102.05 €: 5 gab.
Rowenta Air Brush 3D UB9720E0 hair styling tool Hot air brush Airflow Copper, Dark Blue
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 4.72 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 4.91 €
- Express piegāde 02.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Rowenta |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Hot air brush |
| Joniskā funcija | Y |
| Tehnoloģija | Airflow |
| Cool Shot funkcija | Y |
| Jonu kondicionēšana | Y |
| Keramiskā sildīšanas sistēma | N |
| Šarnīsavienojuma aukla | N |
| Sildīšanas iestatījumi | 3 |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | N |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Copper colour,Dark blue |
| Kontroles tips | Buttons |
| Integrēts on/off slēdzis | Y |
| LED indikatori | Power,Speed |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 88 mm |
| Dziļums | 88 mm |
| Platums | 340 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 220-240 V |
| Jaudas avots | AC |
| Iepakojuma saturs | |
| Skaits iepakojumā | 1 pc(s) |
| Futlāris, apvalks pārnēsāšanai | N |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Regulējams termostats | Y |
| Skaits temperatūras iestatījumus | 3 |
| Ergonomika | |
| Noņemama(-s) plāksne(-s) | N |
| Automātiska izslēgšanās | N |
| Iebūvēta displeja | N |
| Kopējie parametri | |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Platas plāksnes | N |
| Automātiski pagriežot | N |
| Matu žāvēšana | Y |
| Matu teksturēšana | N |
| Matu kērlings | Y |
| Matu taisnošana | Y |
| Iepakojums | |
| Svars | 1.04 kg |
| Kastes izmērs | 42.60 x 13.00 x 10.50 cm |