Cecotec Hair Dryer | DryGlam Waves i-Sensor Pro | 1600 W
Preces kods: A01_EU01_118879
312.45 € / gab.
- Pieejams par cenu 312.45 €: 30 gab.
Cecotec Hair Dryer | DryGlam Waves i-Sensor Pro | 1600 W | Number of temperature settings 4 | Ionic function | Black | Diffuser nozzle
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 4.72 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 4.91 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Hair Dryer |
| Joniskā funcija | Yes |
| Bruto svars | 1.00 kg |
| Salocāms rokturis | Nav |
| Neto svars | 0.78 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Pakāršanas cilpa | No |
| Cool Shot funkcija | Yes |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Motora tips | BLDC |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1600 W |
| Iepakojuma saturs | |
| Izsmidzinātāja sprausla | Yes |
| Koncentratora sprausla | Yes |
| Darbības rādītāji | |
| Skaits temperatūras iestatījumus | 4 |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Ražotāja produkta nosaukums | DryGlam Waves i-Sensor Pro |
| Bruto platums (mm) | 95.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 295.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 240.00 mm |
| Izlādēts akumulators | No |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 15.00 g |
| Papīrs / Kartons | 205.00 g |
| Taras svars (kg) | 0.22 kg |
| Iepakojums | |
| Svars | 1.00 kg |
| Kastes izmērs | 24.00 x 9.50 x 29.50 cm |