Cecotec Conga X70 | Robot Vacuum Cleaner | Operating time
Preces kods: A01_EU01_114481
631.00 € / gab.
- Pieejams par cenu 631.00 €: 10 gab.
Cecotec Conga X70 | Robot Vacuum Cleaner | Operating time (max) 240 min | Wet&Dry | 5200 mAh | 15000 Pa | Black
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 8.45 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Robot Vacuum Cleaner |
| Bruto svars | 13.00 kg |
| Neto svars | 10.46 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | AI. With its Artificial Intelligence and LaserEye, it navigates precisely even in cluttered environments. It identifies small objects, floors, and dirt. Conga makes the right decisions so you don't have to worry about a thing; Spin mopping. Fast and ef... |
| Sukas veids | 1 main brush and 1 side brush |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 11 cm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tips | Accumulator |
| Darbības rādītāji | |
| Sūkšanas jauda | 15000 Paskāls |
| Darbības laiks | 240 min |
| Akumulators | |
| Akumulatora jauda | 5200 mAh |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Papīrs / Kartons | 2425.00 g |
| Laser sensor technology | Yes |
| Maximum area covered | 240 m² |
| Interactive mapping | 1 floor map |
| Bruto platums (mm) | 390.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 420.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 540.00 mm |
| Izlādēts akumulators | Yes |
| Akumulatora klasifikācija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijas sastāvs | CL127:KT:2016-12-09 |
| WEE klasifikācija | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 115.00 g |
| TI svars (kg) | 0.37 kg |
| Taras svars (kg) | 2.54 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Veids. | Wet&Dry |
| Ražotāja produkta nosaukums | Conga X70 |
| Iepakojums | |
| Svars | 13.00 kg |
| Kastes izmērs | 54.00 x 39.00 x 42.00 cm |