ETA | Dehumidifier | Dryner 3630 90000 | Power 200 W
Preces kods: ETA363090000
158.99 € / gab.
- Pieejams par cenu 158.99 €: 30 gab.
ETA | Dehumidifier | Dryner 3630 90000 | Power 200 W | Suitable for rooms up to 60 m² | Water tank capacity 2 L | White
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 03.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 04.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 04.06.2026 No 5.45 €
- Saņem pasūtījumu mājās 04.06.2026 No 8.45 €
- Express piegāde 29.05.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | ETA |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Dehumidifier |
| Bruto svars | 11.00 kg |
| Neto svars | 10.00 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Piemērota istabām līdz | 60 m² |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 2 L |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 44.5 cm |
| Dziļums | 25.5 cm |
| Platums | 22 cm |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Max dehumidification capacity: about 12 l/day; Air flow max 120 m3/h; 3 operating modes (auto, laundry drying, night mode); Automatic defrosting function "No Frost" |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 5-35 °C |
| Kopējie parametri | |
| Producer | ETA |
| Jauda | 200 W |
| Taras svars (kg) | 1.00 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Palete Qty | 21 pcs |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Izlādēts akumulators | No |
| Papīrs / Kartons | 800.00 g |
| Plastmasa (bez PET) | 200.00 g |
| Ražotāja produkta nosaukums | Dryner 3630 90000 |
| Bruto dziļums (mm) | 305.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 500.00 mm |
| Bruto platums (mm) | 270.00 mm |
| Iepakojums | |
| Svars | 11.00 kg |
| Kastes izmērs | 30.50 x 27.00 x 50.00 cm |