ETA ETA429090000 Vapore Steam station, 3000 W, Black
Preces kods: ETA429090000
99.00 € / gab.
- Pieejams par cenu 99.00 €: 6 gab.
ETA ETA429090000 Vapore Steam station, 3000 W, Black
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 03.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 04.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 04.06.2026 No 5.45 €
- Saņem pasūtījumu mājās 04.06.2026 No 6.17 €
- Express piegāde 29.05.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | ETA |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Bruto svars | 3.06 kg |
| Neto svars | 2.45 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Kopējie parametri | |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Taras svars (kg) | 0.61 kg |
| Papīrs / Kartons | 545.00 g |
| Plastmasa (bez PET) | 65.00 g |
| Palete Qty | 70 pcs |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Izlādēts akumulators | No |
| Bruto dziļums (mm) | 240.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 375.00 mm |
| Bruto platums (mm) | 275.00 mm |
| Producer | ETA |
| Iepakojums | |
| Svars | 3.06 kg |
| Kastes izmērs | 24.00 x 27.50 x 37.50 cm |