Caso Air Fryer | AirFry & PizzaChef | Power 2850 W
Preces kods: 03191
149.99 € / gab.
- Pieejams par cenu 149.99 €: 10 gab.
Caso Air Fryer | AirFry & PizzaChef | Power 2850 W | Capacity 6 L | Black
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 03.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 04.06.2026 No 7.74 €
- Express piegāde 29.05.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Caso |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Air Fryer |
| Rokturis(i) | Heat insulated handles |
| Bruto svars | 7.85 kg |
| Neto svars | 6.1 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Thermally insulated housing, Low Fat, Shake Reminder, Timer, Automatic switch-off, Heat insulated handles |
| Kapacitāte | 6 L |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kontroles tips | Sensor-Touch |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 19.5 cm |
| Dziļums | 37.7 cm |
| Platums | 42 cm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Spriegums | 220-240 V |
| Darbības rādītāji | |
| Temperatūra (min) | 50 °C |
| Taimera ilgums | 1-60 min |
| Programmu skaits | 11 |
| Īpašības | |
| Skata lodziņš | Yes |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Caso |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Papīrs / Kartons | 1625 g |
| Plastmasa (bez PET) | 125 g |
| Palete Qty | 14 pcs |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Izlādēts akumulators | No |
| Bruto dziļums (mm) | 275 mm |
| Taras svars (kg) | 1.75 kg |
| Jauda | 2850 W |
| Ražotāja produkta nosaukums | AirFry & PizzaChef |
| Bruto augstums (mm) | 425 mm |
| Bruto platums (mm) | 515 mm |
| Iepakojums | |
| Svars | 7.85 kg |
| Kastes izmērs | 27.50 x 51.50 x 42.50 cm |