24.48 € / gab.
- Pieejams par cenu 24.48 €: 50 gab.
MSI Gaming Mouse | FORGE GM320 | Wired | USB 2.0
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 03.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 04.06.2026 No 3.63 €
- Saņem Omniva pakomātā 04.06.2026 No 4.24 €
- Saņem pasūtījumu mājās 04.06.2026 No 3.62 €
- Express piegāde 29.05.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | MSI |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Connection type | USB 2.0 |
| Tips | Gaming Mouse |
| Bruto svars | 0.18 kg |
| Neto svars | 0.13 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Konstrukcija | |
| Kabeļa garums | 1.5 m |
| Darbības rādītāji | |
| Displeja fona gaisma | 13-Mode RGB |
| Īpašības | |
| Ierīces tips | Vadu |
| Vadības īpašības | |
| Slēdža tips | Micro Switch |
| Kopējie parametri | |
| Producer | MSI |
| Plastmasa (bez PET) | 15.00 g |
| Pogu izturība | 20 Million Clicks |
| Pogu skaits | 7 |
| DPI | 800 / 1200 / 1600 / 2400 / 4800 / 12800 |
| Sensori | Optical |
| Bruto platums (mm) | 96.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 70.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 156.00 mm |
| Izlādēts akumulators | No |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Palete Qty | 824 pcs |
| Papīrs / Kartons | 35.00 g |
| Ražotāja produkta nosaukums | FORGE GM320 |
| Taras svars (kg) | 0.05 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Operētājsistēma | Windows 10 (and above) |
| Iepakojums | |
| Svars | 0.18 kg |
| Kastes izmērs | 15.60 x 9.60 x 7.00 cm |
