1889.00 € / gab.
- Pieejams par cenu 1889.00 €: 5 gab.
LG 45GX950A-B computer monitor 114.3 cm (45") 5120 x 2160 pixels WUHD OLED Black
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 02.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 03.06.2026 No 7.74 €
- Express piegāde 28.05.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | LG |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| DisplayPort versija | 2.1 |
| Spēles režīms | Y |
| Slīpuma regulēšana | Y |
| Grozīšana | Y |
| Svars (ar statīvu) | 14100 g |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Pozicionēšana tirgū | Gaming |
| VESA stiprinājums | Y |
| Kabeļa saslēga slots | Y |
| LED indikatori | Y |
| Svars&dimensijas | |
| Iepakojuma dziļums | 564 mm |
| Iepakojuma augstums | 301 mm |
| Iepakojuma platums | 1142 mm |
| Augstums (bez statīva) | 460.7 mm |
| Platums (bez statīva) | 991.6 mm |
| Dziļums (bez statīva) | 225.5 mm |
| Svars (bez statīva) | 9400 g |
| Papildus informācija | |
| Augstums (ar statīvu) | 665.6 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 342 mm |
| Platums (ar statīvu) | 991.6 mm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Maiņstrāvas ieejas spriegums | 100-240 V |
| Maiņstrāvas ieejas frekvence | 50/60 Hz |
| Jaudas patēriņš (off) | 0.3 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0.5 W |
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DisplayPort | 1 |
| HDMI versija | 2.1 |
| Austiņu izeja | Y |
| HDMI | Y |
| USB A tipa lejupstraumes portu skaits | 2 |
| Iebūvēts USB centrmezgls | Y |
| Kamera | |
| Iebūvēto kameru | N |
| Iepakojuma saturs | |
| Iepakojuma tips | Box |
| Pievienoti kabeļi | DisplayPort,HDMI,USB Type-C |
| Statīvs iekļauts komplektācijā | Y |
| Darbības rādītāji | |
| Ekrāna izvēlne (OSD) | N |
| NVIDIA G-SYNC | Y |
| Attēls attēlā | Y |
| Ergonomika | |
| LED fona apgaismojums | N |
| Šarnīrsavienojums | -10 - 10 ° |
| Augsta koriģēšana | Y |
| Displejs | |
| Ekrāna izmērs pa diognāli | 113 cm |
| Reakcijas laiks | 0.03 ms |
| Ekrāna forma | Curved screen |
| Displeja tehnoloģija | OLED |
| Paneļa veids | OLED |
| HD veids | WUHD |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1500000:1 |
| Displeja diagonāle | 45" |
| Ekrāna izšķirtspēja | 5120 x 2160 |
| Anti-glare screen | Y |
| Attēla formāts | 21:9 |
| Displeja krāsu skaits | 1.07 billion colours |
| Pikseļa iestatne | 0.2035 x 0.2035 mm |
| Skārienjūtīgais ekrāns | Nav |
| Pikseļu blīvums | 125 ppi |
| Krāsu dziļums | 10 bit |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 165 Hz |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 20500 g |
| Īpašības | |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 5120 x 2160 |
| Skaļruņi | |
| Skaļruņu skaits | 2 |
| Tīklošana | |
| Iebūvēts Wi-Fi slēdzis | N |
| Ethernet/LAN savienojums | N |
| Objektīva sistēma | |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Multimediji | |
| Iebūvēti skaļruņi | Ir |
| TV tuneris | |
| Digitālā signāla sistēma | Not supported |
| Audio | |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Iebūvēts mikrofons | N |
| Kopējie parametri | |
| Adjustable height (max) | 120 mm |
| VESA Adaptive Sync support | Y |
| AMD FreeSync | Y |
| Slīpuma leņķa diapazons | -10 - 15 ° |
| Displeja spilgtums (maksimums) | 1300 cd/m² |
| Tiek atbalstīts augsts dinamiskais diapazons (HDR) | Y |
| Krāsu gamma | 98.5 % |
| Energoefektivitātes skala | A to G |
| Noņemams statīvs | Y |
| USB strāvas padeve līdz | 90 W |
| Iekļauts strāvas adapteris | Y |
| Augsta dinamiskā diapazona (HDR) tehnoloģija | DisplayHDR 400 True Black |
| Brand specific technologies | Black Stabilizer |
| Paneļa stiprināšanas saskarne | 100 x 100 mm |
| AMD FreeSync type | FreeSync Premium Pro |
| NVIDIA G-SYNC type | G-SYNC Compatible |
| Number of USB Type-C upstream ports quantity | 1 |
| Energy efficiency class (SDR) | F |
| Energy efficiency class (HDR) | F |
| Energy consumption (SDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| Energy consumption (HDR) per 1000 hours | 45 kWh |
| Built-in KVM switch | Y |
| Warranty period | 2 year(s) |
| Colour gamut standard | DCI-P3 |
| Response time measurement type | GTG (Gray to Gray) |
| USB strāvas padeve | Y |
| Iepakojums | |
| Svars | 6.80 kg |
| Kastes izmērs | 114.00 x 56.00 x 30.00 cm |
