Cecotec Pressure washer | HydroBoost 1600 Car&Garden
Preces kods: 8137
167.90 € / gab.
- Pieejams par cenu 167.90 €: 10 gab.
Cecotec Pressure washer | HydroBoost 1600 Car&Garden | Corded operating | Washing function | 1600 W | 220-240 V | Black/Grey
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 5.45 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 7.74 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Pressure Washer |
| Bruto svars | 8.80 kg |
| Neto svars | 3.68 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Maximum permissible pressure of 135 bar; Maximum flow rate of 468 liters/hour to clean a larger surface in less time; Adjustable soap bottle; Highly reliable aluminum HardPump pump that allows for extended use; Ergonomic gun for comfortable and safe cl... |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns, pelēks |
| Ūdens rezervuāra tilpums | N/A L |
| Putekļu ietilpība | N/A L |
| Papildus informācija | |
| Slapja lietošana | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1600 W |
| Baterijas tips | N/A |
| Spriegums | 220-240 V |
| Īpašības | |
| Ierīces tips | Corded operating |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Izlādēts akumulators | No |
| Plastmasa (bez PET) | 175.00 g |
| Papīrs / Kartons | 4945.00 g |
| Taras svars (kg) | 5.12 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Bruto dziļums (mm) | 370.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 445.00 mm |
| Bruto platums (mm) | 315.00 mm |
| Washing function | Yes |
| Ražotāja produkta nosaukums | HydroBoost 1600 Car&Garden |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Iepakojums | |
| Svars | 8.80 kg |
| Kastes izmērs | 37.00 x 31.50 x 44.50 cm |