Cecotec Vacuum cleaner | Conga Rockstar Wet & Dry Steel
Preces kods: 8115
122.16 € / gab.
- Pieejams par cenu 122.16 €: 10 gab.
Cecotec Vacuum cleaner | Conga Rockstar Wet & Dry Steel Max Pro | Corded operating | 1600 W | 220-240 V | Silver/Black
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 6.17 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Vacuum cleaner |
| Bruto svars | 4.89 kg |
| Neto svars | 3.56 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Filtra veids | HEPA |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Black, Silver |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 30 L |
| Putekļu ietilpība | N/A L |
| Papildus informācija | |
| Slapja lietošana | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1600 W |
| Baterijas tips | N/A |
| Spriegums | 220-240 V |
| Īpašības | |
| Ierīces tips | Corded operating |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Izlādēts akumulators | No |
| Plastmasa (bez PET) | 95.00 g |
| Papīrs / Kartons | 1235.00 g |
| Taras svars (kg) | 1.33 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Bruto dziļums (mm) | 715.00 mm |
| WEE klasifikācija | CL109:4:2017-04-01 |
| Bruto augstums (mm) | 150.00 mm |
| Bruto platums (mm) | 280.00 mm |
| Washing function | No |
| Ražotāja produkta nosaukums | Conga Rockstar Wet & Dry Steel Max Pro |
| Iepakojums | |
| Svars | 4.89 kg |
| Kastes izmērs | 71.50 x 28.00 x 15.00 cm |