Cecotec Vacuum cleaner | Conga Rockstar 2500 Thunder Pet
Preces kods: A01_EU01_107956
219.94 € / gab.
- Pieejams par cenu 219.94 €: 10 gab.
Cecotec Vacuum cleaner | Conga Rockstar 2500 Thunder Pet Flex | Corded operating | 400 W | 33.6 V | Operating time (max) 65 min | Black/Blue
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 6.17 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Vacuum cleaner |
| Bruto svars | 4.89 kg |
| Neto svars | 3.56 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Maximum comfort and visibility. Forget about back pain and bending over thanks to its flexible tube, and see all the dirt and don't miss a thing thanks to its LED light located on the suction base. |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns, zils |
| Ūdens rezervuāra tilpums | N/A L |
| Putekļu ietilpība | N/A L |
| Bez vada | Yes |
| Papildus informācija | |
| Slapja lietošana | No |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 400 W |
| Baterijas tips | Accumulator, Lithium-ion |
| Spriegums | 33.6 V |
| Darbības rādītāji | |
| Darbības laiks | 65 min |
| Īpašības | |
| Ierīces tips | Corded operating |
| Akumulators | |
| Akumulatora jauda | 2200 mAh |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Izlādēts akumulators | Yes |
| Papīrs / Kartons | 1215.00 g |
| TI svars (kg) | 0.53 kg |
| Taras svars (kg) | 1.33 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Baterijas sastāvs | CL127:KT:2016-12-09 |
| Akumulatora klasifikācija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Bruto dziļums (mm) | 715.00 mm |
| WEE klasifikācija | CL109:4:2017-04-01 |
| Bruto augstums (mm) | 150.00 mm |
| Bruto platums (mm) | 280.00 mm |
| Washing function | No |
| Ražotāja produkta nosaukums | Conga Rockstar 2500 Thunder Pet Flex |
| Plastmasa (bez PET) | 115.00 g |
| Iepakojums | |
| Svars | 4.89 kg |
| Kastes izmērs | 71.50 x 28.00 x 15.00 cm |