Cecotec Portable Air conditioner | ForceClima 7550 Style
Preces kods: 8163
369.88 € / gab.
- Pieejams par cenu 369.88 €: 20 gab.
Cecotec Portable Air conditioner | ForceClima 7550 Style Connected | Number of speeds 2 | White
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 11.89 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Sleep mode | Yes |
| Maximum duration timer | 24 h |
| Tips | Portable Air Conditioner |
| Bruto svars | 28.46 kg |
| Remote control | Yes |
| Neto svars | 20.73 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | 4 operating modes: Fan mode, Cooling mode, Dehumidifying mode, and Night mode; Large coverage area: adapts and modifies the room temperature up to 20 m2; Dehumidification mode: capable of capturing up to 20 liters per day, which will create a healthier... |
| Gaisa plūsma (ātrgaitas) | 300 m³/h |
| Funkcijas | Cooling, dehumidifying |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Baterijas tips | Battery |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Iebūvēts taimeris | Yes |
| Trokšņu līmenis | 65 dB |
| Ergonomika | |
| Iebūvēta displeja | Yes |
| Displeja veids | LED |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Cooling capacity (max) | 7000 BTU/h |
| Bruto platums (mm) | 370.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 885.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 417.00 mm |
| Izlādēts akumulators | No |
| Akumulatora klasifikācija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijas sastāvs | CL127:KT:2016-12-09 |
| WEE klasifikācija | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 175.00 g |
| Papīrs / Kartons | 7555.00 g |
| TI svars (kg) | 0.02 kg |
| Taras svars (kg) | 7.73 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Ražotāja produkta nosaukums | ForceClima 7550 Style Connected |
| Iepakojums | |
| Svars | 28.46 kg |
| Kastes izmērs | 41.70 x 37.00 x 88.50 cm |