Cecotec EnergySilence 8090 Skyline | Tower Fan | Stand
Preces kods: 5923
81.89 € / gab.
- Pieejams par cenu 81.89 €: 20 gab.
Cecotec EnergySilence 8090 Skyline | Tower Fan | Stand Fan | 60 W | Diameter 29 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | White
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 6.17 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Svārstības | Yes |
| Svārstību diapazons | N/A ° |
| Tips | Tower fan |
| Bruto svars | 4.15 kg |
| Remote control | No |
| Neto svars | 3.20 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | CoolTimer: It has a programmable timer up to 120 minutes, after which the fan switches off automatically, to provide you with maximum comfort during use and save energy; RotateWind: blade oscillation mode to provide a greater angle of aeration and offe... |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 29 cm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tips | Battery |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Taras svars (kg) | 0.95 kg |
| Bruto platums (mm) | 215.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 875.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 222.00 mm |
| Izlādēts akumulators | No |
| Akumulatora klasifikācija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijas sastāvs | CL127:KT:2016-12-09 |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 15.00 g |
| Papīrs / Kartons | 935.00 g |
| TI svars (kg) | 0.01 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Veids. | Stand Fan |
| Jauda | 60 W |
| Ražotāja produkta nosaukums | EnergySilence 8090 Skyline |
| Iepakojums | |
| Svars | 4.15 kg |
| Kastes izmērs | 22.20 x 21.50 x 87.50 cm |