Cecotec EnergySilence 800 Skyline Smart | Tower Fan
Preces kods: 8222
68.21 € / gab.
- Pieejams par cenu 68.21 €: 20 gab.
Cecotec EnergySilence 800 Skyline Smart | Tower Fan | Stand Fan | 60 W | Diameter 27 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | Remote control | Black/Grey
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 6.17 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Svārstības | Yes |
| Svārstību diapazons | 60 ° |
| Tips | Tower fan |
| Bruto svars | 3.68 kg |
| Remote control | Yes |
| Neto svars | 2.80 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns, pelēks |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 27 cm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tips | Battery |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Taras svars (kg) | 0.88 kg |
| Bruto platums (mm) | 185.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 175.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 910.00 mm |
| Izlādēts akumulators | No |
| Akumulatora klasifikācija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijas sastāvs | CL127:KT:2016-12-09 |
| WEE klasifikācija | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 15.00 g |
| Papīrs / Kartons | 865.00 g |
| TI svars (kg) | 0.01 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Veids. | Stand Fan |
| Jauda | 60 W |
| Ražotāja produkta nosaukums | EnergySilence 800 Skyline Smart |
| Iepakojums | |
| Svars | 3.68 kg |
| Kastes izmērs | 91.00 x 18.50 x 17.50 cm |