Cecotec EnergySilence 1020 ExtremeConnected | Pedestal
Preces kods: 5914
103.07 € / gab.
- Pieejams par cenu 103.07 €: 20 gab.
Cecotec EnergySilence 1020 ExtremeConnected | Pedestal Fan | Stand Fan | 60 W | Diameter 40 cm | Number of speeds 6 | Oscillation | Timer | Remote control | Black
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 7.74 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Svārstības | Yes |
| Svārstību diapazons | N/A ° |
| Tips | Pedestal Fan |
| Bruto svars | 7.00 kg |
| Remote control | Yes |
| Neto svars | 5.90 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 40 cm |
| Papildus informācija | |
| Īpašās funkcijas | Adjustable Height 115 or 135 cm |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 6 |
| Ergonomika | |
| Taimeris | Yes |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Bruto platums (mm) | 195.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 545.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 465.00 mm |
| Izlādēts akumulators | No |
| WEE klasifikācija | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 95.00 g |
| Papīrs / Kartons | 1005.00 g |
| Taras svars (kg) | 1.10 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Jauda | 60 W |
| Veids. | Stand Fan |
| Ražotāja produkta nosaukums | EnergySilence 1020 ExtremeConnected |
| Iepakojums | |
| Svars | 7.00 kg |
| Kastes izmērs | 46.50 x 19.50 x 54.50 cm |