Cecotec EnergySilence 500 | Pedestal Fan | Stand Fan | 40
Preces kods: 5900
47.55 € / gab.
- Pieejams par cenu 47.55 €: 40 gab.
Cecotec EnergySilence 500 | Pedestal Fan | Stand Fan | 40 W | Diameter 40 cm | Number of speeds 3 | Oscillation | White/Blue
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 7.74 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Svārstības | Yes |
| Svārstību diapazons | N/A ° |
| Tips | Pedestal Fan |
| Bruto svars | 5.24 kg |
| Remote control | No |
| Neto svars | 4.80 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Adjustable Height 110-130cm |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Balts / zils |
| Svars&dimensijas | |
| Diametrs | 40 cm |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Bruto platums (mm) | 115.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 495.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 528.00 mm |
| Izlādēts akumulators | No |
| WEE klasifikācija | CL109:4:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 15.00 g |
| Papīrs / Kartons | 425.00 g |
| Taras svars (kg) | 0.44 kg |
| Veids. | Stand Fan |
| Jauda | 40 W |
| Ražotāja produkta nosaukums | EnergySilence 500 |
| Iepakojums | |
| Svars | 5.24 kg |
| Kastes izmērs | 52.80 x 11.50 x 49.50 cm |