Cecotec Styling brush | CeramicCare Unique | Number of
Preces kods: 3372
42.87 € / gab.
- Pieejams par cenu 42.87 €: 20 gab.
Cecotec Styling brush | CeramicCare Unique | Number of heating levels 3 | 1200 W
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 09.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 10.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 10.06.2026 No 4.24 €
- Saņem pasūtījumu mājās 10.06.2026 No 4.04 €
- Express piegāde 04.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Gatavības indikators | No |
| Tips | Styling Brush |
| Bruto svars | 0.70 kg |
| Neto svars | 0.53 kg |
| Pakāršanas cilpa | Yes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Jonu kondicionēšana | No |
| Sildīšanas iestatījumi | 3 |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Taras svars (kg) | 0.17 kg |
| Bruto platums (mm) | 110.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 400.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 88.00 mm |
| Izlādēts akumulators | No |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 10.00 g |
| Papīrs / Kartons | 160.00 g |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Ražotāja produkta nosaukums | CeramicCare Unique |
| Jauda | 1200 W |
| Iepakojums | |
| Svars | 0.70 kg |
| Kastes izmērs | 8.80 x 11.00 x 40.00 cm |