Cecotec Vacuum cleaner | Conga Powerbag 2500 Plus
Preces kods: 8576
97.59 € / gab.
- Pieejams par cenu 97.59 €: 10 gab.
Cecotec Vacuum cleaner | Conga Powerbag 2500 Plus | Bagged | Dust capacity 2.5 L | Power 850 W | Black
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 5.45 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 7.74 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Vacuum cleaner |
| Bruto svars | 5.22 kg |
| Neto svars | 4.33 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Adjustable power; Suitable for all surfaces; UltraPower Technology: maximum suction power of 18 kPa that achieves deep cleaning effortlessly |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Putekļu savākšanas nodalījuma veids | Canister |
| Putekļu ietilpība | 2.5 L |
| Bez vada | No |
| Papildus informācija | |
| Slapja lietošana | No |
| Teleskopiskā caurule | Yes |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 850 W |
| Darbības rādītāji | |
| Trokšņu līmenis | 75 dB |
| Darbības rādiuss | 6.5 m |
| Filtrēšana | High-Efficiency filter |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Bruto augstums (mm) | 285.00 mm |
| Taras svars (kg) | 0.89 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Izlādēts akumulators | No |
| Bruto dziļums (mm) | 455.00 mm |
| Bruto platums (mm) | 290.00 mm |
| Plastmasa (bez PET) | 25.00 g |
| Washing function | No |
| Veids. | Bagged |
| Ražotāja produkta nosaukums | Conga Powerbag 2500 Plus |
| Papīrs / Kartons | 865.00 g |
| Iepakojums | |
| Svars | 5.22 kg |
| Kastes izmērs | 45.50 x 29.00 x 28.50 cm |