Cecotec Vacuum cleaner | The Conga Rockstar Cyclonic Plus
Preces kods: A01_EU01_117506
102.72 € / gab.
- Pieejams par cenu 102.72 €: 20 gab.
Cecotec Vacuum cleaner | The Conga Rockstar Cyclonic Plus | Bagless | Dust capacity 2 L | Power 800 W | Black
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 5.45 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 7.74 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Vacuum cleaner |
| Bruto svars | 5.81 kg |
| Neto svars | 4.62 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Filtra veids | HEPA |
| Citas funkcijas | Constant power, convenient cleaning. Bagless cyclonic technology: maintains suction level from start to finish; Easy to transport and store. Compact and lightweight design: easy to use, allows for convenient transport and makes storage simpler; Cleans... |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Putekļu savākšanas nodalījuma veids | Canister |
| Putekļu ietilpība | 2 L |
| Papildus informācija | |
| Slapja lietošana | No |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Darbības rādītāji | |
| Trokšņu līmenis | N/A dB |
| Darbības rādiuss | 7 m |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Bruto dziļums (mm) | 440.00 mm |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 95.00 g |
| Papīrs / Kartons | 1095.00 g |
| Taras svars (kg) | 1.19 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Bruto augstums (mm) | 333.00 mm |
| Bruto platums (mm) | 288.00 mm |
| Washing function | No |
| Veids. | Bagless |
| Ražotāja produkta nosaukums | The Conga Rockstar Cyclonic Plus |
| Izlādēts akumulators | No |
| Iepakojums | |
| Svars | 5.81 kg |
| Kastes izmērs | 44.00 x 28.80 x 33.30 cm |