Cecotec Window Cleaning Robot | Conga Windroid W10
Preces kods: A01_EU01_120821
167.21 € / gab.
- Pieejams par cenu 167.21 €: 50 gab.
Cecotec Window Cleaning Robot | Conga Windroid W10 DoubleSpray 3-in-1 | Corded | Black
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 4.72 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 4.91 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Window Cleaning Robot |
| Bruto svars | 2.20 kg |
| Remote control | Yes |
| Neto svars | 1.13 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Spotless windows in one swipe. Spray, wipe and dry for a quick and brilliant clean; Customized cleaning. 4 modes: dry or wet cleaning with customized navigation; Effortlessly removes stubborn stains. Dual spray: effectively sprays water on each side fo... |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 0.05 L |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jaudas avots | Mains |
| Baterijas tips | Accumulator |
| Darbības rādītāji | |
| Darbības laiks | 30 min |
| Īpašības | |
| Ierīces tips | Corded |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| Taras svars (kg) | 1.07 kg |
| Bruto platums (mm) | 148.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 295.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 154.00 mm |
| Izlādēts akumulators | Yes |
| Akumulatora klasifikācija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijas sastāvs | CL127:KT:2016-12-09 |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 95.00 g |
| Papīrs / Kartons | 975.00 g |
| TI svars (kg) | 0.08 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Ražotāja produkta nosaukums | Conga Windroid W10 DoubleSpray 3-in-1 |
| Jauda | N/A W |
| Iepakojums | |
| Svars | 2.20 kg |
| Kastes izmērs | 15.40 x 14.80 x 29.50 cm |