Cecotec Robot Vacuum Cleaner | Conga M70 | Wet&Dry
Preces kods: A01_EU01_114518
271.43 € / gab.
- Pieejams par cenu 271.43 €: 10 gab.
Cecotec Robot Vacuum Cleaner | Conga M70 | Wet&Dry | Operating time (max) 250 min | 4500 mAh | Dust capacity 400 L | 20000 Pa | Black
Piegādes veidi
- Saņem veikalā Rēzekne 08.06.2026 par brīvu
- Saņem Venipak pakomātā 09.06.2026 No 4.84 €
- Saņem Omniva pakomātā 09.06.2026 No 4.72 €
- Saņem pasūtījumu mājās 09.06.2026 No 6.17 €
- Express piegāde 03.06.2026 No 8.50 €
Apmaksas veidi: Internetbanka, Bankas pārskaitījums, Bankas karte, Aizdevums.lv lizings, Incredit lizings
Jums ir jautājumi?
Zvaniet vai rakstiet
Zvaniet vai rakstiet
- Aizdevums.lv lizings
- Incredit lizings
| Ražotājs | Cecotec |
| Tehniskās detaļas | |
|---|---|
| Tips | Robot Vacuum Cleaner |
| Bruto svars | 4.45 kg |
| Neto svars | 2.11 kg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Citas funkcijas | Define, plan, and schedule cleaning by zone. APP 3.0: Personalize the cleaning of each room from anywhere. Choose the cleaning order, restrict areas, and get a customized cleaning experience from your mobile device; Complete cleaning in one pass. Vacuu... |
| Sukas veids | 1 main brush and 1 side brush |
| Konstrukcija | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ūdens rezervuāra tilpums | 0.42 L |
| Putekļu ietilpība | 400 L |
| Svars&dimensijas | |
| Augstums | 11 cm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Baterijas tips | Accumulator |
| Darbības rādītāji | |
| Sūkšanas jauda | 20000 Paskāls |
| Darbības laiks | 250 min |
| Akumulators | |
| Akumulatora jauda | 4500 mAh |
| Kopējie parametri | |
| Producer | Cecotec |
| TI svars (kg) | 0.28 kg |
| Laser sensor technology | Yes |
| Maximum area covered | 180 m² |
| Interactive mapping | 1 floor map |
| Bruto platums (mm) | 150.00 mm |
| Bruto augstums (mm) | 363.00 mm |
| Bruto dziļums (mm) | 430.00 mm |
| Izlādēts akumulators | Yes |
| Akumulatora klasifikācija | CL126:NE:2016-12-09 |
| Baterijas sastāvs | CL127:KT:2016-12-09 |
| WEE klasifikācija | CL109:5:2017-04-01 |
| Plastmasa (bez PET) | 115.00 g |
| Papīrs / Kartons | 2225.00 g |
| Taras svars (kg) | 2.34 kg |
| EEIA nodoklis | Yes |
| Ražotāja produkta nosaukums | Conga M70 |
| Veids. | Wet&Dry |
| Iepakojums | |
| Svars | 4.45 kg |
| Kastes izmērs | 43.00 x 15.00 x 36.30 cm |