LG 43LR60006LA | 43" | Smart TV | webOS | FHD
Preces kods: 43LR60006LA.AEUQ
ID: 550548
Garantija: 24 mēneši
LG
Drukāt
Ražotājs LG
Tehniskās detaļas
Bruto svars 8.92 kg
Neto svars 6.3 kg
Garantija 24 mēnesis(i)
Enerģijas pārvaldība
Baterijas tips Battery
Displejs
Ekrāna izmērs pa diognāli 108 cm
HD veids FHD
Displeja diagonāle 43"
Ekrāna izšķirtspēja 1920 x 1080
Programmatūra
Operētājsistēma webOS
Tīklošana
Wi-Fi Yes
Viedtelevizors
Smart TV Yes
TV tuneris
Digitālā signāla sistēma DVB-T2/T (Terrestrial), DVB-C (Cable), DVB-S2 (Satellite)
Kopējie parametri
Producer LG
Ražotāja produkta nosaukums 43LR60006LA
Savienojamība HDMI, CI, RF, USB, Bluetooth
Bruto platums (mm) 1075.00 mm
Bruto augstums (mm) 135 mm
Bruto dziļums (mm) 652 mm