Blaupunkt QLED TV | 32QBG6000S | 32 | Smart TV | Google TV
Preces kods: 32QBG6000S
ID: 550421
Garantija: 24 mēneši
Blaupunkt
Blaupunkt QLED TV | 32QBG6000S | 32 | Smart TV | Google TV | Black
Drukāt
Ražotājs Blaupunkt
Tehniskās detaļas
Tips QLED TV
Bruto svars 5.00 kg
Neto svars 4.10 kg
Garantija 24 mēnesis(i)
Konstrukcija
Produkta krāsa Melns
Displejs
Ekrāna izmērs pa diognāli 80 cm
Displeja diagonāle 32"
Ekrāna izšķirtspēja 1920 x 1080
Programmatūra
Operētājsistēma Google TV
Tīklošana
Wi-Fi Yes
Viedtelevizors
Smart TV Yes
TV tuneris
Digitālā signāla sistēma DVB-T/T2/C/S2
Kopējie parametri
Izmēri ar statīvu 718 x 223 x 454 cm
Papīrs / Kartons 720.00 g
Producer Blaupunkt
Savienojamība HDMI, RF, USB, CI+
Bruto platums (mm) 778.00 mm
Bruto augstums (mm) 468.00 mm
Bruto dziļums (mm) 109.00 mm