Philips Evnia 3000 27M2N3500PF/00 computer monitor 68.6
Preces kods: 27M2N3500PF/00
ID: 548161
Philips
Philips Evnia 3000 27M2N3500PF/00 computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
Drukāt
Ražotājs Philips
Tehniskās detaļas
DisplayPort versija 1.4
Spēles režīms Y
Slīpuma regulēšana Y
Svars (ar statīvu) 4250 g
Delta E 2
Konstrukcija
Produkta krāsa Melns
Pozicionēšana tirgū Gaming
VESA stiprinājums Y
Kabeļa saslēga slots Y
Kabeļu bloķēšanas slota veids Kensington
LED indikatori Operation,Stand-by
Svars&dimensijas
Iepakojuma dziļums 141 mm
Iepakojuma augstums 420 mm
Iepakojuma platums 690 mm
Augstums (bez statīva) 368 mm
Platums (bez statīva) 614 mm
Dziļums (bez statīva) 60 mm
Svars (bez statīva) 3690 g
Papildus informācija
Augstums (ar statīvu) 462 mm
Attēla pastiprināšana SmartImage game
Dziļums (ar statīvu) 215 mm
Platums (ar statīvu) 614 mm
Pārstrādājams iepakojuma materiāls 100 %
Apstiprināts regulējošās iestādēs CB; CEL; CCC; CECP; CE Mark; UKCA; EMF; FCC; ICES-003
Enerģijas pārvaldība
Maiņstrāvas ieejas spriegums 100-240 V
Enerģija patēriņš 37.8 W
Maiņstrāvas ieejas frekvence 50/60 Hz
Jaudas patēriņš (off) 0.3 W
Jaudas patēriņš (standby) 0.5 W
Savienojamība
HDMI pieslēgvietu skaits 2
DisplayPort 1
HDMI versija 2.0
Austiņu izeja Y
HDMI Y
Iebūvēts USB centrmezgls N
Kamera
Iebūvēto kameru N
Iepakojuma saturs
Iekļautā programmatūra Evnia Precision Centre
Darbības rādītāji
Saderīgās operētājsistēmas DDC/CI; Mac OS; sRGB; Windows 11/10
Skaits OSD valodu 21
Barošanas avota tips Internal
HDCP Y
Ekrāna izvēlne (OSD) Y
Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) 50000 h
NVIDIA G-SYNC N
Standarts Plug and Play Y
Ergonomika
LED fona apgaismojums Y
Augsta koriģēšana N
Displejs
Ekrāna izmērs pa diognāli 68.5 cm
Ekrāna forma Flat screen
Displeja tehnoloģija LCD
Paneļa veids Fast IPS
HD veids Quad HD
Kontrasta attiecība (tipiskā) 1000:1
Displeja diagonāle 27"
Ekrāna spilgtums 300 cd/m²
Ekrāna izšķirtspēja 2560 x 1440
Anti-glare screen Y
Attēla formāts 16:9
Displeja krāsu skaits 1.07 billion colours
Horizontālās izvēršanas amplitūda 30 - 230 kHz
Pikseļa iestatne 0.2331 x 0.2331 mm
Skārienjūtīgais ekrāns Nav
Pikseļu blīvums 109 ppi
Vertikālais izvērses diapazons 48 - 144 Hz
Digitālā horizontālā frekvence 30 - 400 kHz
Fona apgaismojuma veids W-LED
Displeja sRGB Y
Skata laukuma izmērs, vertikāli 335.664 mm
Skata laukuma izmērs, horizontāli 596.736 mm
Digitālā vertikālā frekvence 48 - 260 Hz
DDC / CI Y
SmartResponse 1 ms
Krāsu dziļums 8 bit
Maksimālais atjauninājuma ātrums 260 Hz
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma svars 6700 g
Objektīva sistēma
Skata leņķis, horizontāli 178 °
Skata leņķis, vertikāli 178 °
Multimediji
Iebūvēti skaļruņi Nav
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 0 - 40 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda 20 - 80 %
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) -20 - 60 °C
Ekspluatācijas augstums 0 - 3658 m
Ne-operacionālais augstums 0 - 12192 m
Kopējie parametri
Display panel size 27 inch/68.5 cm
EasyRead režīms Y
Virsmas cietība 3H
Adobe RGB pārklājums 90 %
Exterior finish type Textured
HDCP versija 2.3
LowBlue režīms Y
Pēc patērētāja pārstrādāta plastmasa 85 %
Zema apgaismojuma tehnoloģija Y
Augsta dinamiskā diapazona (HDR) tehnoloģija High Dynamic Range 10 (HDR10)
Paneļa stiprināšanas saskarne 100 x 100 mm
Komponentu video sinhronizācija Separate sync
Bez mirgošanas tehnoloģija Y
Tiek atbalstīts augsts dinamiskais diapazons (HDR) Y
NTSC pārklājums (tipisks) 105 %
Slīpuma leņķa diapazons -5 - 20 °
Philips SmartUniformity 93 - 105 %
VESA Adaptive Sync support Y
Dinamiskā kontrasta pakāpes mārketinga nosaukums Mega Infinity DCR
Low input lag Y
User controls Power On/Off; Menu/OK; Input/Up; Game Settings/Down; SmartImage game/Back
Response time measurement type GTG (Gray to Gray)
Compliance certificates RoHS
Colour gamut standard sRGB
Shadow сontrol Y
sRGB pārklājums (tipisks) 100 %
Adaptive synchronisation Y
Colour gamut DCI-P3 95 %
Haze rate 25 %