Philips 3000 series 27B2U3601H/00 computer monitor 68.6
Preces kods: 27B2U3601H/00
ID: 548163
Garantija: 60 mēneši
Philips
Philips 3000 series 27B2U3601H/00 computer monitor 68.6 cm (27") 2560 x 1440 pixels Quad HD LCD Black
Drukāt
Ražotājs Philips
Tehniskās detaļas
Slīpuma regulēšana Y
Grozīšana Y
Svars (ar statīvu) 6570 g
Konstrukcija
Produkta krāsa Melns
Pozicionēšana tirgū Office
VESA stiprinājums Y
Pēdu krāsa Black
Kabeļa saslēga slots Y
Kabeļu bloķēšanas slota veids Kensington
LED indikatori Operation,Stand-by
Svars&dimensijas
Iepakojuma dziļums 139 mm
Iepakojuma augstums 445 mm
Iepakojuma platums 730 mm
Augstums (bez statīva) 361 mm
Platums (bez statīva) 615 mm
Dziļums (bez statīva) 46 mm
Svars (bez statīva) 4900 g
Papildus informācija
Augstums (ar statīvu) 540 mm
Dziļums (ar statīvu) 299 mm
Platums (ar statīvu) 615 mm
Enerģijas pārvaldība
Maiņstrāvas ieejas spriegums 100-240 V
Enerģija patēriņš 21.12 W
Maiņstrāvas ieejas frekvence 50/60 Hz
Jaudas patēriņš (standby) 0.3 W
Jaudas patēriņš (PowerSave) 16.6 W
Savienojamība
HDMI pieslēgvietu skaits 1
DisplayPort 1
HDMI versija 2.0
Audio izeja Y
HDMI Y
USB A tipa lejupstraumes portu skaits 4
USB centrmezgla versija 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1)
Iebūvēts USB centrmezgls Y
Kamera
Iebūvēto kameru Y
Iepakojuma saturs
Pievienoti kabeļi DisplayPort,HDMI,Power,USB Type-C to USB Type-C
Statīvs iekļauts komplektācijā Y
Darbības rādītāji
Barošanas avota tips Internal
Ekrāna izvēlne (OSD) Y
NVIDIA G-SYNC N
Standarts Plug and Play N
Ergonomika
LED fona apgaismojums Y
Šarnīrsavienojums -180 - 180 °
Augsta koriģēšana Y
Pagriešanas leņķis -90 - 90 °
Šarnīrs Y
Displejs
Ekrāna izmērs pa diognāli 68.5 cm
Reakcijas laiks 4 ms
Kontrasta attiecība (dinamiskā) 50000000:1
Ekrāna forma Flat screen
Displeja tehnoloģija LCD
Paneļa veids IPS
HD veids Quad HD
Kontrasta attiecība (tipiskā) 1500:1
Displeja diagonāle 27"
Ekrāna spilgtums 350 cd/m²
Ekrāna izšķirtspēja 2560 x 1440
Attēla formāts 16:9
Displeja krāsu skaits 16.7 million colours
Pikseļa iestatne 0.2331 x 0.2331 mm
Skārienjūtīgais ekrāns Nav
Pikseļu blīvums 109 ppi
Digitālā horizontālā frekvence 30 - 230 kHz
Fona apgaismojuma veids W-LED
Skata laukuma izmērs, vertikāli 335.66 mm
Skata laukuma izmērs, horizontāli 596.74 mm
Digitālā vertikālā frekvence 48 - 120 Hz
Maksimālais atjauninājuma ātrums 120 Hz
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma svars 9550 g
Skaļruņi
Skaļruņu skaits 2
Tīklošana
Ethernet/LAN savienojums Y
Objektīva sistēma
Skata leņķis, horizontāli 178 °
Skata leņķis, vertikāli 178 °
Multimediji
Iebūvēti skaļruņi Ir
Megapikseļi 5 MP
Ārējās vides apstākļi
Darbības temperatūras amplitūda (T-T) 0 - 40 °C
Darbības relatīvā mitruma amplitūda 20 - 80 %
Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) -20 - 60 °C
Ekspluatācijas augstums 0 - 3658 m
Ne-operacionālais augstums 0 - 12192 m
Audio
RMS nominālā jauda 4 W
Iebūvēts mikrofons UN
Kopējie parametri
Adjustable height (max) 150 mm
Export Control Classification Number (ECCN) EAR99
USB strāvas padeve Y
AMD FreeSync N
Slīpuma leņķa diapazons -5 - 30 °
NTSC pārklājums (tipisks) 114 %
Bez mirgošanas tehnoloģija Y
Energoefektivitātes skala A to G
Komponentu video sinhronizācija Separate sync,Sync-on-green (SOG)
Zema apgaismojuma tehnoloģija Y
USB strāvas padeve līdz 90 W
VESA Adaptive Sync support Y
Sustainability certificates ENERGY STAR,EPEAT,TCO
Paneļa stiprināšanas saskarne 100 x 100 mm
Doesn't contain PVC/BFR
Number of USB Type-C upstream ports quantity 1
Energy efficiency class (SDR) D
Energy efficiency class (HDR) Not available
sRGB pārklājums (tipisks) 125 %
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 16 kWh
Haze rate 25 %