Philips 32PHS6050/12 TV 81.3 cm (32") HD+ Smart TV Wi-Fi
Preces kods: 32PHS6050/12
ID: 542938
Garantija: 24 mēneši
Philips
Philips 32PHS6050/12 TV 81.3 cm (32") HD+ Smart TV Wi-Fi Black
Drukāt
Ražotājs Philips
Tehniskās detaļas
Darbvirsmas statīvs Y
Reversīvais audio kanāls (ARC) Y
Svars (ar statīvu) 3330 g
ECO mode Y
Konstrukcija
Produkta krāsa Melns
Kontroles tips Remote
Signāla stipruma indikators Y
VESA stiprinājums Y
Svars&dimensijas
Iepakojuma dziļums 114 mm
Iepakojuma augstums 480 mm
Iepakojuma platums 790 mm
Augstums (bez statīva) 428 mm
Platums (bez statīva) 716 mm
Dziļums (bez statīva) 69 mm
Svars (bez statīva) 3250 g
Papildus informācija
Tūnera tips Digital
Augstums (ar statīvu) 447 mm
Dziļums (ar statīvu) 192 mm
Platums (ar statīvu) 716 mm
Enerģijas pārvaldība
Maiņstrāvas ieejas spriegums 100-240 V
Maiņstrāvas ieejas frekvence 50/60 Hz
Enerģijas patēriņš (guļošais režīms) 2 W
Jaudas patēriņš (standby) 0.5 W
Savienojamība
HDMI pieslēgvietu skaits 3
USB 2.0 pieslēgvietu skaits 2
Iepakojuma saturs
Tālvadības pults Y
Pievienoti kabeļi AC
Darbības rādītāji
Atbalstāmie subtitru formāti ASS,SMI,SRT,SSA,SUB,TXT
Teleteksts 1000 pages
Teleteksta funkcija Y
Atbalstītie video režīmi 576p,720p,1080p
Barošanas avota tips Internal
HDCP Y
Atbalstītie video formāti AV1,AVI,H.264,HEVC,HEVC/H.265,MKV,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VP9
Atbalstāmie attēlu formāti BMP,GIF,HEIF,JPEG,PNG
Apgaismojuma sensors Y
Ergonomika
Automātiska izslēgšanās Y
LED fona apgaismojums Y
Ekvalaizeris Y
Displejs
Ekrāna izmērs pa diognāli 80 cm
Ekrāna forma Flat screen
Displeja tehnoloģija LCD
HD veids HD+
Displeja diagonāle 32"
Ekrāna izšķirtspēja 1366 x 768
Attēla formāts 16:9
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma svars 4500 g
Īpašības
Atbalstītās grafikas izšķirtspējas 640 x 480 (VGA),1366 x 768,1920 x 1080 (HD 1080)
Programmatūra
Operētājsistēma Titan OS
Skaļruņi
Skaļruņu skaits 2
Tīklošana
Iebūvēts Wi-Fi slēdzis Y
Wi-Fi Wi-Fi 4 (802.11n)
Failu formāti
Atbalstītie audio formāti AAC,FLAC,MP3,WAV
Viedtelevizors
Hibrīda apraides platjoslas televīzija (HbbTV) Y
Video aplikācijas Amazon Prime Video,BBC iPlayer,Disney+,HBO,Netflix,YouTube
Smart TV Y
Vadības īpašības
Attēla izslēgšana (radio) Y
TV tuneris
Digitālā signāla sistēma DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2,DVB-T2 HD
Audio
Audio izejas kanāli 2.0 channels
RMS nominālā jauda 12 W
Kopējie parametri
Sadarbojas ar Amazon Alexa Y
Subtitru funkcija Y
Statīva platums 639 mm
Teleteksta standarti Hyper-text
Tiek atbalstīts augsts dinamiskais diapazons (HDR) Y
Energoefektivitātes skala A to G
Balss vadība Y
Sadarbojas ar Google palīgu Y
Vietējā atsvaidzināšanas pakāpe 60 Hz
HDCP versija 2.3
Augsta dinamiskā diapazona (HDR) tehnoloģija High Dynamic Range 10 (HDR10),Hybrid Log-Gamma (HLG)
Energy efficiency class (SDR) E
Energy efficiency class (HDR) G
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 22 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 36 kWh
Paneļa stiprināšanas saskarne 200 x 150 mm