Philips 65OLED770 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV
Preces kods: 65OLED770/12
ID: 523638
Garantija: 24 mēneši
Philips
Philips 65OLED770 165.1 cm (65") 4K Ultra HD Smart TV Wi-Fi Black
Drukāt
Ražotājs Philips
Tehniskās detaļas
Consumer Electronics Control (CEC) EasyLink
Iebūvēts audio dekoders DTS:X,Dolby Atmos,Dolby Digital
Darbvirsmas statīvs Y
Reversīvais audio kanāls (ARC) Y
Spēles režīms Y
Svars (ar statīvu) 23515 g
ECO mode Y
Konstrukcija
Produkta krāsa Melns
VESA stiprinājums Y
Svars&dimensijas
Iepakojuma dziļums 170 mm
Iepakojuma augstums 995 mm
Iepakojuma platums 1660 mm
Augstums (bez statīva) 832 mm
Platums (bez statīva) 1449 mm
Dziļums (bez statīva) 58 mm
Svars (bez statīva) 23220 g
Papildus informācija
Tūnera tips Analog & Digital
Augstums (ar statīvu) 852 mm
Dziļums (ar statīvu) 248 mm
Platums (ar statīvu) 1449 mm
Enerģijas pārvaldība
Maiņstrāvas ieejas spriegums 100-240 V
Maiņstrāvas ieejas frekvence 50/60 Hz
Jaudas patēriņš (standby) 0.3 W
Savienojamība
Bluetooth Y
Digitālais audio optiskais ārā 1
HDMI pieslēgvietu skaits 4
USB 2.0 pieslēgvietu skaits 2
Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits 1
Parastais interfeiss Y
Austiņu izejas 1
Iepakojuma saturs
Tālvadības pults Y
Darbības rādītāji
Atbalstāmie subtitru formāti ASS,SMI,SRT,SSA,TXT
Teleteksts 1000 pages
Teleteksta funkcija Y
Atbalstītie video režīmi 576p,720p
Smart režīmi Cinema,Filmmaker
HDCP Y
Atbalstītie video formāti AV1,AVI,H.264,HEVC,HEVC/H.265,MKV,MPEG1,MPEG2,MPEG4,VP9
Attēla apstrādes tehnoloģija Philips P5 Perfect Picture Engine
NVIDIA G-SYNC Y
Ergonomika
Ekvalaizeris Y
Displejs
Ekrāna izmērs pa diognāli 164 cm
Ekrāna forma Flat screen
Displeja tehnoloģija OLED
HD veids 4K Ultra HD
Displeja diagonāle 65"
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160
Attēla formāts 16:9
Atbalstītā displeja atjaunošanas frekvence 24 Hz,25 Hz,30 Hz,50 Hz,60 Hz,100 Hz,120 Hz
Informācija par iepakojumu
Iepakojuma svars 29500 g
Īpašības
Atbalstītās grafikas izšķirtspējas 1920 x 1080 (HD 1080),2560 x 1440,3840 x 2160
Programmatūra
Operētājsistēma Titan OS
Skaļruņi
Skaļruņu skaits 2
Tīklošana
Bluetooth versija 5.2
Iebūvēts Wi-Fi slēdzis Y
Wi-Fi Wi-Fi 5 (802.11ac)
Ethernet/LAN savienojums Y
Failu formāti
Atbalstītie audio formāti AAC,FLAC,MP3,WAV
Viedtelevizors
Hibrīda apraides platjoslas televīzija (HbbTV) Y
Video aplikācijas Amazon Prime Video,BBC iPlayer,Disney+,HBO,Netflix,YouTube
Smart TV Y
Vadības īpašības
Attēla izslēgšana (radio) Y
TV tuneris
Digitālā signāla sistēma DVB-C,DVB-S,DVB-S2,DVB-T,DVB-T2
Audio
Audio izejas kanāli 2.0 channels
RMS nominālā jauda 20 W
Kopējie parametri
Stendu tips Legs stand
Tiek atbalstīts augsts dinamiskais diapazons (HDR) Y
Energoefektivitātes skala A to G
Sadarbojas ar Amazon Alexa Y
Sadarbojas ar Google palīgu Y
HDCP versija 2.3
Vietējā atsvaidzināšanas pakāpe 120 Hz
Enhanced Audio Return Channel (eARC) Y
Energy efficiency class (SDR) F
Energy efficiency class (HDR) F
Energy consumption (SDR) per 1000 hours 102 kWh
Energy consumption (HDR) per 1000 hours 89 kWh
Game features Auto Low Latency Mode (ALLM),Game Bar 2.0,HGiG,Variable Refresh Rate (VRR)
Backlight dimming technology Micro Dimming
Paneļa stiprināšanas saskarne 300 x 300 mm