Philips Smart TV | 55OLED820 | 55" | 139 cm | 4K UHD
Preces kods: 55OLED820/12
ID: 523641
Garantija: 24 mēneši
Philips
Philips Smart TV | 55OLED820 | 55" | 139 cm | 4K UHD (2160p) | Google TV
Drukāt
Ražotājs Philips
Tehniskās detaļas
Tips 4K Ambilight TV
Bruto svars 25.00 kg
Neto svars 20.60 kg
Garantija 24 mēnesis(i)
Enerģijas pārvaldība
Baterijas tips Battery
Displejs
Ekrāna izmērs pa diognāli 139 cm
HD veids UHD
Displeja diagonāle 55"
Ekrāna izšķirtspēja 3840 x 2160
Programmatūra
Operētājsistēma Google TV
Tīklošana
Wi-Fi Yes
Viedtelevizors
Smart TV Yes
TV tuneris
Digitālā signāla sistēma DVB-T/T2/T2-HD/C/S/S2
Kopējie parametri
Izmēri ar statīvu 122.6 x 77.3 x 23 cm
Ražotāja produkta nosaukums 55OLED820/12
Producer Philips
Savienojamība HDMI, Bluetooth
Bruto platums (mm) 1460.00 mm
Bruto augstums (mm) 860.00 mm
Bruto dziļums (mm) 140 mm